Služby

Moderní a výkonné diagnostické přístroje ušetří Váš čas i peníze. V APA servisu najdete kompletní nabídku servisních i rychlo servisních služeb. Naši školení zaměstnanci Vám kvalitně a rychle pomohou s řešením všech Vašich problémů. Důležitý je pro nás osobní přístup nejen k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.

    Autoservis

Servisní zázemí umožňuje spolehlivě provést základní údržbu a renovaci Vašeho auta. Neváhejte a při jakýchkoliv potížích, či jen preventivně navštivte náš autoservis. Samozřejmostí je výměna čelních, bočních a zadních skel na všech typech vozidel.

 

    Pneuservis

V našem pneuservisu nabízíme prodej značkových pneumatik. Dále nabízíme kompletní sortiment pneuservisních prací pro osobní, lehké užitkové vozy včetně mytí kol, plnění pneumatik inertním plynem, opravy defektů.

 

    Ethanol E85

Provádíme profesionální úpravy benzinových motorů na spalování E85.

 

    Chiptuning

Chiptuning je zvýšení výkonu motoru Vašeho automobilu pomocí softwarové úpravy řídící jednotky motoru. Jde o přeprogramování EPROM paměti (Erasable Programmable Read-Only Memory), tedy elektronického paměťového bloku se sériovým programem, Vaší řídící jednotky.

 

    Autopojištění

Kompletní autopojištění přímo u nás. Zajistíme povinné ručení i havarijní pojištění určené přímo na míru Vašemu vozu a jeho užívání.

 

    Ruční mytí automobilů

Profesionální ruční mytí exteriéru i interiéru Vašeho vozu. Čištění vozu věnujeme dle Vašeho přání maximální péči.

KONTAKT

Jungmannova 1969
432 01 Kadaň
mobil :
723 102 923
737 757 135
apaservis@centrum.cz